Skip to content

logo

  • Fújható szigetelés ›
    • Fújható szigetelésről
    • Hőszigetelés
    • Üveggyapot
    • Kőzetgyapot
    • Purhab
    • Cellulóz
    • Letöltések
  • Padlás és födém szigetelés ›
    • Padlás és födém szigetelés
    • Szabadon fújt szigetelés
    • Hogyan néz ki egy fafödém rétegrend?
    • Szeglemezes tető szigetelése
    • Borított fafödém szigetelése
  • Tetőtér hőszigetelés ›
    • Tetőtér hőszigetelés
    • Könnyűszerkezetes ház szigetelése
  • Vélemények
  • Blog
  • Ajánlatkérés ›
    • Ajánlatkérés
    • Kapcsolat
    • Rólunk
    • Kivel dolgozz?
    • Fotók
    • Videók
    • Karrier – Értékesítési asszisztens
    • Karrier – Üzletfejlesztési asszisztens
    • Karrier – értékesítési szaktanácsadó
  • Német nyelvű oldalunk
  • Fújható szigetelés ›
    • Fújható szigetelésről
    • Hőszigetelés
    • Üveggyapot
    • Kőzetgyapot
    • Purhab
    • Cellulóz
    • Letöltések
  • Padlás és födém szigetelés ›
    • Padlás és födém szigetelés
    • Szabadon fújt szigetelés
    • Hogyan néz ki egy fafödém rétegrend?
    • Szeglemezes tető szigetelése
    • Borított fafödém szigetelése
  • Tetőtér hőszigetelés ›
    • Tetőtér hőszigetelés
    • Könnyűszerkezetes ház szigetelése
  • Vélemények
  • Blog
  • Ajánlatkérés ›
    • Ajánlatkérés
    • Kapcsolat
    • Rólunk
    • Kivel dolgozz?
    • Fotók
    • Videók
    • Karrier – Értékesítési asszisztens
    • Karrier – Üzletfejlesztési asszisztens
    • Karrier – értékesítési szaktanácsadó
  • Német nyelvű oldalunk

Kezdőlap » Vélemények » 7. oldal

Vélemények

Erikánál 2014 júliusában dolgoztunk, megkérdeztük, mik az eddigi tapasztalatai: „A legnagyobb rekkenő hőségben sem melegszik fel a tetőtér beépítés. Nagyon elégedett vagyok.”   dr. Péntek Erika  

dr. Péntek Erika, Siófok

Köszönöm az elvégzett munkát, nagyon meg vagyok elégedve, a szakemberek kedvesek, és udvariasak. A munkájuk precízen és gyorsan zajlott. Nagyon szépen köszönöm.

Homonyik László, Győrság

A munka végére pontos, precíz, megbízható szakember gárda. Csak a köszönetem tudok kifejezni.

Zádori Istvánné, Szigetmonostor

Korrekt munkavégzés, érkezés a megbeszélt időpontban. Érkezés előtt telefonhívás. Köszönöm.

Vincze Zsolt, Dunakeszi

Rendes munkavégzés, korrekt hozzáállás. Köszönöm. 2014 szeptemberében beszámolt a tapasztalatairól: Nyáron nem kellett a klímát bekapcsolni és télen kevesebbet kellett fűtenem.  

Déri György, Kékkút

Gyors, pontos, tiszta munka, minden a megbeszéltek szerint történt.

Kálnoki Kis Attila, világbajnok öttusázó

Kiválóan végezték a munkát. Az árajánlatnak megfelelően tempósan, profi módon végezték el a feladatot.  nem olcsó, de megéri!

Boross István, ügyvezető igazgató, Oázis Kft.

A kivitelezés hibátlanul, kosz és por nélkül megtörtént I. osztályú minőségben. Köszönöm.

Ruzsics Milán, ügyvezető igazgató

Tisztelt Kontaktbau, Ez úton szeretnék visszajelzést adni a lenti munkálatok kapcsán, 2 nap elteltével a tapasztalatainkról. 2008-ban épült kétszintes családi házunk tetőterének szigeteléséhez kerestünk megoldást, ugyanis a téli időszakban a fűtés (cirkó) leállását követően a tetőtérben nagyon hamar lehűlt a levegő, nyáron pedig a kánikula elviselhetetlen volt. Először arra gondoltunk, hogy egy hűtő-fűtő klíma beszerelése lesz a megoldás, de az interneten körülnézve, találtunk rá az Önök által kínált technológiára. Nos, úgy néz ki tényleg sikerült megtalálni a legjobb megoldást, ugyanis a szigetelés elvégzését követően a tetőtéri hőmérsékletet immáron sikerült állandó szinten tartani. Az este felfűtött tetőtéri szobában reggelre csupán néhány tized fokkal! csökkent csak a levegő hőmérséklete, amire ezelőtt sohasem volt példa, mindig arra ébredtünk, hogy hideg van, fázunk. Szeretném megköszönni az értékesítő kollega, és a kivitelező csapat tevékenységét, korrekt, pontos munkát végeztek! Köszönettel: Veress Sándor Budapest- Pestimre   2014 szeptemberben, az eddigi tapasztalatok: Nagyon elégedett vagyok, mert nem hűl ki télen és nem melegszik fel nyáron. Soha nem volt még erre példa!   Veress Sándor

Veress Sándor, Budapest XVIII

Lelkiismeretes, precíz munkát végeztek. Csak ajánlani tudom. Emberileg is kiválóak. Köszönjük.

Tarr Gábor, Budapest II.

Bejegyzések lapozása

Előző 1 … 5 6 7 8 9 … 11 Következő
knauf certification
ursa certification
Hírlevél feliratkozás

Kérje ingyenes kiadványunkat!

Tetőszigetelési kisokos
Vélemények

A megrendelés előtti felméréstől kezdve nagyszerű felvilágosítást kaptam mind telefonon, mind elektronikus úton. A kivitelezés a megbeszélt időpontban pontosan megkezdődött, az esetlegesen felmerült kérdésekre szakszerű és udvarias választ kaptam,  A kivitelezést végző céget és munkatársait bárkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Dr. Csele Balázs, Győr

Köszönetet mondanék azért a rendkívül hatékony és gyors kivitelezésű munkáért, ami 6 éven át súlyos problémát okozott nekem. A probléma a következő volt: A fűtés irreálisan magas volt, a hibát a rossz fűtésrendszernek tulajdonítottam. Ezért egy olyan megoldást kerestem, ami a födémen elhelyezett bonyolult gépészetet nem érinti, és a födém megbontása nélkül megoldja a szigetelést. Az interneten olvastam a technológiáról, amely nálam alkalmazható lehet. A kivitelező cégek közül a KontaktBau Kft.-re esett a választásom. A gyors és szakszerű felmérés után számomra elfogadható áron 2 nap alatt 675 m2 tető hőszigetelését kifogástalanul elvégezték. Az ezt követő időben 65% energia megtakarítást értem el. Sok sikert a KontaktBaunak, akik a hőszigetelést  a lehetetlen körülmények között is megoldják. Köszönöm Fodor Endre  

Fodor Endre-Club 19, Dunaharaszti ügyvezető igazgató

Gyors, pontos, korrekt munkát kaptam.

Balogh Péterné, Budaörs

A kivitelezés hibátlanul, kosz és por nélkül megtörtént I. osztályú minőségben. Köszönöm.

Ruzsics Milán, ügyvezető igazgató

Mi egy hónapja élvezhetjük a cég remek és precíz munkáját! Az lehet,hogy drágább az anyag m2 ára mint a hagyományos már ismert táblás vagy tekercses hőszigetelő anyagok …..de,ha beleszámoljuk az időt és azok beépítésével járó koszt. Ha utólagos hőszigetelésről beszélünk egy ferde síkú tetőtér szigetelésénél akkor:bontást,hőszigetelést(hagyományos anyagokkal) majd a helyreállítást(gipszkarton,lambéria,stb.) és takarítás,ha ez a ház már lakott :kipakolás-bepakolás,de nem is sorolom tovább,akkor sokkal kedvezőbb ez a lehetőség azt hiszem mint árban mint időben. Nálunk, négy és fél órát vett igénybe összesen ,45m2 ferde síkú tetőrészt újra szigetelni a régi anyag eltávolítása nélkül, és 50m2 vízszintes tetősíkot leszigetelni ! Az eredmény tökéletes lett és sajnálom, hogy nem volt rá korábban lehetőségem elvégeztetni,mert akkor már korábban élvezhettük volna az előnyeit ennek a remek technológiának! Köszönet a cégnek és kivitelező szakembereinek a munkát!

Nagy István, Érd
Ügyfélértékelések

Rólunk

A KontaktBau egy stabil, megbízható csapattal fújja a szigetelőanyagot, már több mint 10 éve. Húsz éves építőipari tapasztalatunk és az igényes munka iránti szeretetünk vezetett ide, a minőségi tetőszigetelés üzletágba.

Legolvasottabb bejegyzések

  • Fújható szigetelés ár – mikor, hogyan, miért, mennyiért
  • Könnyűszerkezetes ház hátrányai
  • Nyest a padláson?
  • Fehér hab avagy purhab szigetelés?
  • Könnyűszerkezetes ház szigetelése

Hasznos olvasnivalók

  • Tetőtér szigetelés
  • Padlás szigetelés
  • Fújható szigetelés
  • A1 tűzállóságú fújható üveggyapot szigetelés
Adatkezelési tájékoztató - ÁSZF - Impresszum
© 2026 · KontaktBau Szigeteléscentrum · Minden jog fenntartva!